دانلود قالب html تعرفه تبلیغات سایت


با سلام خدمت کاربران مبین گراف , امروز قالب html تعرفه تبلیغات را برای شما آماده کردیم.یکی از بهترین ویژگی های این قالب وبلاگ ریسپانسیو بودن آن است که در تمامی موبایل ها به خوبی نمایش داده میشود.

این قالب وبلاگ برای قسمت تعرفه تبلیغات و نشان دادن نجوه تماس بسیار مناسب است و با رنگبندی و طراحی انحصار به فردش خیلی راحت میتواند کاربر را مشتری دائمی شما کند.

شما میتوانید از این قالب برای وبلاگ هم استفاده کنید

برای استفاده این قالب برای وبلاگ باید فایل style.css رادر جایی آپلود کنید و بعد لینک مستقیم فایل رو داخل html ویرایش کنید.

 تبلیغات یا  Advertising شکل غیر شخصی ترفیع است که از طریق رسانه های منتخب به مجرای فروش فرستاده می شود و تحت هر شرایطی لازم است که برند یا صاحب کسب و کار برای نمایش تبلیغات در زمان و مکان مناسب (رسانه و کانال های منتخب) پول پرداخت کند.
تبلیغات از مدت­ ها قبل به عنوان روشی برای ترفیع جمعی مورد استفاده قرار می گرفته که در واقع از طریق آن می توان یک پیام را به تعداد زیادی از مخاطبان برند رساند. اما به مرور زمان و افزایش رقابت این رویکرد ترفیع جمعی باعث بروز مشکل شد، چرا که افراد زیادی در معرض پیام تبلیغات قرار می گرفتند که حتی در گروه مخاطبان هدف هم قرار نداشتند، که نتیجه آن کاهش استفاده ی کارآمد از بودجه ترفیع بود.

منتظر قالب های تازه باشید.

با سلام خدمت کاربران مبین گراف , دانلود قالب html تعرفه تبلیغات

این قالب تماما توسط مبین گراف طراحی و کدنویسی شده است لطفا از آن درست استفاده کنید.