روش های بینظیر درامد از برنامه نویسی:سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه امروز بایه مطلب عالی و کاربردی با شما هستیم امروزه نیمی از مردم درحال کسب درامد از اینترنت هستند و همچنین ۷ درصد از پول مردم در اینترنت خرج خواهد شد به همین بهانه ما هم یک آموزش برای کسب درامد از برنامه نویسی با چندین روش بینظیر آماده کرده ایم برای دیدن مطلب به ادامه مطلب بروید.

خب دوستان کسب و کار اینترنتی یکی از بهترین نوع های کسب درامد هستش که از خیلی از شغل های دیگر آسان تر هستش همانطوری که گفتیم ۷ درصد از پول مردم در اینترنت خرج میشود این پول ها در حوزه های مختلف مثل خرید اینترنتی محصول خرید کتاب و….. باید بدونید که این هزینه های که مردم در اینترنت خرج خواهند شد هزینه گفته نمیشود بلکه سرمایه گزاری هستش شما با خرید آموزش های کاربردی و برنامه نویسی بر روی خودتون سرمایه گزاری کرده اید و علمی به شما اضافه شده است و میتوانید آن پول را چند برابر کنید.

خب بریم سر روش های بینظیر کسب درامد از برنامه نویسی!

طراحی سایت

-۱: گرفتن سفارشطراحی سایت:

اگر شما به زبان هایی مورد نیاز طراحی سایت را بلد باشید مانند: html css js php my sql میتوانید سفارش طراحی سایت بگیرید و برای هر پروژه از ۵میلیون تا ۱۴ میلیون بگیرید (این مقدار تقریبی هستش شاید زیادتر هم باشد)شما میتونید با ساختن سایت با خدمات طراحی سایت و معرفی بین مردم سفارش طراحی بگیرید یا یک شرکت طراحی سایت راه اندازی کنید.

فریلنسر

-۲:فریلنسری:

فریلنسری همان شغل آزاد خودمون هستش ولی در حوزه اینترنت به آن فریلنسری گفته میشود

در این کار شما باید با ثبت نام در سایت های فریلنسری مانند پونیشا و پارسکدرز که نسخه های ایرانی هستند نمونه کار یا رزومه خودرا در سایت قرار بدید و اگر کسی به تخصص شما نیاز داشت با شما تماس میگیرند تا پروژه موردنظر کارفرما را انجام بدید.

در این شغل درامد بسیار بالای وجود دارد به عنوان مثال من به یک فرد نیاز دارم که یک سایت برایم ایجاد کند با کد نویسی و cms اختصاصی در این دو سایت درخواست قرار میده برای جذب کسی که بلدی چنین چیزی رو بسازه و مقدار هزینه را معلوم میکند و اگر مورد پسند شخصی که چنین چیزی رو بلده و بسازه نصف هزینه اول گرفته میشود و نصف هزینه بعد از تموم شدن پروژه در این وسط این دو سایت واسطه هستند

ساخت محتوای آموزشی

-۳:ساخت محتوای آموزشی:

در این نوع کسب و کار شما باید یک تخصص داشته باشید و در آن تخصص خود به صورت حرفه ای کار کنید چون شما دارید آن حرفه ی خود را با دیگران به اشتراک میگذارید که باید رکورد یا ظبط کنید.

به عنوان مثال شما در php تخصص دارید و حرفه ای هستید شما یک ویدیو یا یک کتاب میسازید با عنوان آموزش php و دلسوزانه آموزش میدهید و این ویدیو یا کتاب را به فروش میگذارید و فردی که به این حوزه علاقه داشته باشد این آموزش شمارا خریداری میکند

ساخت فروشگاه اینترنتی

-۴: ساخت فروشگاه اینترنتی:

در این نوع کسب درامد پول خیلی زیادی وجود دارد اما خیلی اسان نیست شما یک فروشگاه اینترنتی میسازید و اون محصولاتی که در نظر دارید رو به فروش میزارید مثل دیجی کالا که امروزه روزانه نزدیک به روزی ۱۰۰۰ تا فروش و یا شاید ده هزار فروش داشته باشد.

در این کار خوبی که وجود دارد شما نیاز به دادن پول اجاره مغازه ندارید شما پول آب و برق نمیدید.

دیجی کالا باعث ایجاد اعتماد مردم به فروشگاه های اینترنتی شده اند و شما باید این اعتماد را نگه دارید و مثل دیجی کالا محصول به فروش بگذارید و کسب درامد کنید.

خب خب این مقاله بی نظیر به پایان رسید امیدوارم که بدردتون خورده باشه.

نظر یادتون نره(: