چرا ما؟
بهترین دیزاین

مهمترین بخش یک سایت قالب و دیزاین آن است. تیم حرفه ای مبین گراف توانای این است که برترین دیزاین را برای شما انجام دهد.

ریدیزاین

شاید شما از قبل قالب خود را راه اندازی کرده باشید و یا از قالب های رایگان استفاده کرده باشی و توان مالی سفارش یک قالب اختصاصی را نداشته باشید. خوب، ما اینجاییم . تیم حرفه ای ما توانای ریدیزاین حرفه ای قالب شما با کمترین قیمت میباشد.

کدنویسی استاندارد

یکی دیگر از مهمترین اختصاصی بودن و درست بودن آن است کدی که ما برای شما خواهیم زد کاملا اختصاصی بوده و از بروز ترین متد های کدنویسی مانند :html , css , bootstrap , jquery و... استفاده میشود.

سئو و بهینه سازی

مهمترین بخش یک سایت سئوی آن است. مطمئنا همه شما دوست دارید که با یک سرچ در سفحه اول گوگل باشد. تیم ما میتواند این امر شما خواسته شما را به راحتی انجام دهد و شما را در بهترین جای گوگل قرار دهد.

تحویل سر وقت

زمان تحویل پروژه یکی از اصلی ترین بخش های یک پروسه طراحی وب میباشد که همیشه و هر آیینه مورد توجه مشتری بوده است ، مبین گراف با یک تیم دلسوز و وقت شناس پروژه های شما را سروقت و تایم مشخص شده تحویل میدهد ...

پشتیبانی بعد از تحویل

پشتیبانی و رفع مشکل های مشتری تا مدت 1ماه به صورت رایگان صورت میگیرد و ما تمام وقت با کارشناسان مجرب تیکت در خدمت شما هستیم تا مشکلات مربوط به سایت شمارا حل کنیم.

همین حالا سفارش میدهم!!!

اگر می خواهید طراحی سایت خود را به مبین گراف سفارش دهید از بخش تماس با ما یا با شماره تلفن ذکرشده تماس بگیرید. همکاران ما در خدمت شما هستند. درصورتی که از بخش تماس با ما اقدام فرمایید پاسخ شما از طریق ایمیل ارسال میشود .

09190113878

mobinweb021@gmail.com

درباره ما

با پیشرفت جوامع ، گرایش به سمت اینترنت گسترش می یابد و اشتراک گذاری دانش و اندیشه ها در همه ی زمینه ها در بستر سایت و وبلاگ و شبکه های اجتماعی سهولت می یابد . این راه های ارتباطی فضای مناسبی برای ایجاد شغل های جدید و ارتباط نزدیک تر و بهتر بین گروه هایی شده که نیاز به ارتباط با هم دارند . تلاش مبین گراف بر این است که در این راستا خدماتی از قبیل راه اندازی سایت و وبلاگ و ساخت قالب های متنوع و آموزش های مورد نیاز را ارائه دهد .